Rzeczoznawca majątkowy

profesjonalizm|obiektywizm|solidność

Uprawnienia rzeczoznawcy 6502

Uprawnienia zawodowe w zakresie szacowania nieruchomości nr 6502

Luksusowe, postindustrialne apartamenty – Lofty

Oryginalne i surowe wnętrza, wysokie pomieszczenia oraz charakterystyczna, poprzemysłowa architektura budynku to niejedyne z atutów mieszkań w loftach. Ceny mieszkań w loftach są porównywalne do cen standardowych apartamentów.

Ze względu na duże zainteresowanie tego typu architekturą na rynku pojawiły się całkiem nowe mieszkania, nawiązujące architektonicznie do industrialnego charakteru loftów ( hard loftów), są to tzw. soft lofty.

Moda na mieszkanie w tak nietypowych wnętrzach zawitała do nas z krajów zachodnich, gdzie od wielu lat stare pofabryczne budynki są przedmiotem zainteresowania inwestorów.
Warto zaznaczyć, iż inwestycje tego typu wymagają znacznie większych nakładów finansowych od potencjalnego inwestora oraz doświadczenia w przeciwieństwie do standardowych inwestycji. Jednak podobnych inwestycji jest znacznie mniej na rynku dlatego stopa zwrotu z zainwestowanego kapitału będzie dla inwestora bardziej atrakcyjna.

Główną grupą docelową przy kupnie tego typu nieruchomości są młodzi, kreatywni ludzie, którzy są bardziej wymagający i szukają mieszkań z klimatem oraz z możliwością ciekawej aranżacji wnętrza.

Lofty to jeden z bardziej specyficznych segmentów rynku nieruchomości. Mieszkania dedykowane są klientom o szczególnych preferencjach. W loftach typu hard nie każdy będzie umiał się odnaleźć ze względu na zdecydowany industrialny klimat. Jednak dla osób chcących mieszkać w lokalach na kształt loftu deweloperzy wyszli naprzeciw z ofertą loftów typu soft.

Masz pytania?

Wypełnij formularz. Oddzwonimy!

  Dane potrzebne do usługi wyceny

  Aby poznać cenę usługi, skontaktuj się z nami
  1. Rodzaj nieruchomości (prawa)
  2. Adres nieruchomości
  3. Numer Księgi Wieczystej
  4. Cel wyceny