Rzeczoznawca majątkowy

profesjonalizm|obiektywizm|solidność

Uprawnienia rzeczoznawcy 6502

Uprawnienia zawodowe w zakresie szacowania nieruchomości nr 6502

Najpopularniejsze mieszkania na wynajem

Najchętniej wybierane są kawalerki oraz lokale dwu-, trzypokojowe od 30 do 60 mkw.

Kupno mieszkania na wynajem nadal jest atrakcyjną możliwością zarobku. Moda na inwestowanie mieszkania na wynajem dotyczy przede wszystkich mieszkań małych, dobrze skomunikowanych z centrum miasta. Największym zainteresowaniem cieszą się mieszkania dwupokojowe do 50 m oraz kawalerki. Tego typu nieruchomości gwarantują szybkie podpisanie umowy najmu z potencjalnym najemcom, pozwalając inwestorowi osiągnąć zysk na zaplanowanym poziomie bez konieczności ponoszenia kosztów za utrzymanie niewynajętego mieszkania.

Zdecydowanie najważniejsza jest lokalizacja, blisko terenów zielonych z dobrym dojazdem do centrum miasta. Istotne jest zaplecze handlowo- usługowe oraz dostępność komunikacji miejskiej.
Inwestycje w centrum miasta lub w okolicach skupisk akademickich również cieszą się dużym zainteresowaniem inwestorów.

Kiedy planujemy kupić większą ilość mieszkań w celach inwestycyjnych np. pod wynajem w nowej inwestycji deweloperskiej, należy dobrze przemyśleć termin kupna.

Przy rozpoczęciu inwestycji deweloperzy często oferują mieszkania w cenach przedsprzedażowych aby szybko spełnić warunki banku finansującego i otrzymać transzę na dalsze finansowanie inwestycji. Drugim okresem dobrym przy kupnie większej ilości mieszkań jest wyprzedaż mieszkań w inwestycji dawno już zrealizowanej. Deweloper w takiej sytuacji chce szybko wyprzedać wszystkie lokale aby móc zainwestować środki w kolejne inwestycje.

Masz pytania?

Wypełnij formularz. Oddzwonimy!

  Dane potrzebne do usługi wyceny

  Aby poznać cenę usługi, skontaktuj się z nami
  1. Rodzaj nieruchomości (prawa)
  2. Adres nieruchomości
  3. Numer Księgi Wieczystej
  4. Cel wyceny